מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

מחקר שפורסם לאחרונה בדנמרק מציע תקווה חדשה לנשים הנאבקות בסרטן השד. 32 מטופלות טיפוסיות, המוגדרות כבעלות "סיכון גבוה", עקב סרטן שד אשר פלש לקשרי הלימפה בבית השחי, נחקרו במשך 18 חודשים כשמתן מינונים גבוהים של ויטמינים ומינרלים משולב עם הטיפול הכימותרפי והכירורגי המקובל במקרים אלו. פרוטוקול ההשלמות התזונתיות - A.N.I.C.A - Ajuvant Nutritional Intervention in Cancer כלל נוגדי חימצון הבאים: 2850 מ"ג ויטמין C, 2500 יחב"ל ויטמין E , 32.5 מ"ג בטא קרוטן (שווה ערך ל- 50,000 יחב"ל), כ- 400 מק"ג סלניום, ומספר ויטמינים ומינרלים נוספים, כמו 3.5 גרם של חומצות השומן הגמא לינולנית ו- 90 מ"ג של Co-Q-10. פרוטוקול ANICA התבסס על הרעיון של יתרון סינרגיסטי אשר יופק משילוב המרכיבים, שלכל אחד מהם תועלת מוכחת בתמיכה במערכת הטיפול הקונבנציונאלי בסרטן. כלומר: השילוב יתרום ליעילות משופרת של כל קבוצות הויטמינים והמינרלים, לרבות Co-Q-10.

סמנים ביוכימיים, מצב קליני, התפשטות הגידול, איכות החיים וסיכויי השרידה נמדדו במהלך המחקר. נצפתה תועלת מוכחת בשיפור אכות ותוחלת החיים, עצירה או נסיגה בהתפשטות הגידול .להלן התוצאות העיקריות:

אף לא אחת מהחולות נפטרה במהלך הטיפול

· אצל אף לא אחת מהחולות נמצא גידול ברמת הגרורות.

· איכות החיים של המשתתפות השתפרה במידה משמעותית (אף לא אחת מהן הפחיתה ממשקלה).

· אצל שש חולות (18%) נצפתה נסיגה חלקית בגידול.

 

מסקנות החוקרים הצביעו על יתרון משמעותי שתרמה התכנית התזונתית לחולות. מחקר זה מצטרף למחקרים נוספים המדגישים את החשיבות העליונה של מתן תוספות תזונתיות (לעתים במינונים גבוהים פי 100 מה- RDA), לחולי סרטן. רמת ההשתתפות במחקר הייתה גבוהה ולא נרשמו תופעות לוואי בעקבות הטיפול התזונתי.

Mol Aspects Med 1994;15:231-40.

אם החלטת בכל זאת לקבל טיפול כימו-תרפי אתה נימצא בקטגוריה של טיפול תומך. גם אם תעשה "טיפולים טבעיים", אתה ממשיך להיות שייך לקטגוריה הזאת של טיפול תומך.

אין אתה יכול לחזור בך ולעבור לריפוי טבעי לאחר כימותרפיה.

אין אתה יכול להגיד: נתחיל בינתיים בכימותרפיה, ואחר כך ניראה.

האם יש בנמצא כימותרפיה טבעית?

בכדי שהכימותרפיה תהיה טבעית, היא צריכה לפגוע אך ורק בתאים סרטניים ולא בתאים בריאים. לצערנו הכימו פוגעת התאים הבריאים, פוגעת ב : DNA ' RNA. ולכן משבשת את הצופן הגנטי.

ויטמין C בהזרקה לוריד הוא בעל פוטנציאל כזה. בניסיונות על רקמות במעבדה הצליחו לקטול תאי סרטן מבלי להזיק לתאים הבריאים. בניסיונות על בני אדם המנה הקוטלת תאי סרטן קטנה פי ארבע מהמנה הקוטלת תאים בריאים. חברי מורי ורבי, הנטורולוג PH.D מרדכי הוכברג, פועל רבות לקידום שיטה זאת. 

לאחרונה נמצא כי ליפוזומל ויטמין C, גם הוא בעל השפעה פעילה יותר נגד סרטן (ראה "תזונה פלוס" - מרדכי הוכברג)

יצרן אמפולות ויטמין C להזרקה: אמריקן לבורטורי קורפורשון. הסוכן בארה"ב הוא : JAC RAWAY. טלפון: 001-914-626-8133. פקס. 001-914-626-8134. דרוש מרשם רופא. רצוי על טופס 29 ג' של משרד הבריאות, שבו ישנה חתימת רופא מדיציני.אונקולוגים בשיטת הטיפול התומך:

ד"ר דורק מאייר רופא הולנדי. גר בעירה ההולנדית אוברדינקל. הטיפול כולל מעבר לתזונה בריאה: ירקות ופירות טריים, מיצים של גזר וסלק. דגנים מלאים, אטריות מקמח מלא, 2 כפות פישתה טחונה, מוצרי חלב פרות. טיפול היפופיזי, צמחי מרפא, תרופות הומיאופתיות וזריקות איסקדור.

ד"ר לודמילה ריבלניק, ראשון- לציון, 0544809194, נטורופתיה, הומוטוקסיקולוגיה, הומאופתיה. תזונה, טיפול תומך וטיפול בתופעות הלוואי

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.