מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

הרפואה הקונבנציונלית מנסה זה שנים למצוא תרופה ל סרטן. מדענים בכל העולם עם תקציבי ענק, יושבים על הבעיה במטרה לייצר תרופת פלא. חברות תרופות מפריחות לאויר הודעות בדבר תרופות עם "פריצת דרך", או תרופות מ"הדור החדש", אשר התועלת היחידה הצומחת מכך היא לבעלי המניות. השימוש הנעשה בהגדרות מעורפלות בתוספת מילים נשגבות, מראה על הריקנות העומדת מאחור. גם מכוני מחקר אוניברסיטאים משחררים הודעות כגון: תוך חמש שנים ימצא... בעשור הבא... הודעות שמטרתן להשפיע על נותני התקציבים למחקר. הודעות על הצלחה של 90% , כאשר ההגדרה של מהיא הצלחה, היא מעורפלת ביותר, שמטרתן היא השפעה על ציבור הצרכנים.

האם יתכן שתהיה לנו גלולת פלא שתשחרר אותנו מדאגה לבריאות? הרפואה הטיבעית אומרת : בשום אופן לא ולא, חלומות של מדע בדיוני. מאחר וגוף האדם הוא משהו מסובך ביותר. אני בהערצה גדולה להתקדמות המדע, אבל אין אפשרות לרפא את המחלה ע"י גורם אחד בלבד - תרופת פלא.

זכור! התרופה הטובה ביותר אינה במקום העושר הבריאותי הנמצא בתזונה נכונה הכוללת: ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן, אנזימים, פיטו-כימיקלים ונוגדי חימצון.

הרפואה הטיבעית רואה בגידול סרטני, כמחלה של כל המערכת, כביטוי לכשל המערכת החיסונית, ולא מחלה מקומית. לפיכך סילוק הגידול על ידי ניתוח, הוא פתרון מכני לבעיה ביולוגית, אשר לא מרפא את שורש הבעיה. הקרנות וכימותרפיה הורסים ולא בונים, הנזק הוא רב מהתועלת. הטיפול הטיבעי עובד על כל הגוף בכל המישורים, ולא כטיפול נקודתי. ניתן לגופנו את התנאים הטובים ביותר, כך שהמערכת הטבעית תפיק את הכוחות: לחיזוק, לחיסון, להתחדשות ולריפוי. אנו מצווים לשמור על הבריאות, באופן תמידי ועיקבי, כי קשה להחזיר את מה שנהרס על ידי תרופות, תזונה קלוקלת, והרגלים מזיקים.

אם חלק קטן מתקציבי הענק המבוזבזים לחיפוש תרופות לריפוי סרטן, היה מוקדש למניעה ולחינוך לבריאות, היה ההשג הרבה הרבה יותר גדול.

***********************************************************************************

"מעולם לא היתה ההליכה בנתיב החכמה דחופה יותר או קשה יותר" - סוגיאל רינפוצ'ה.

************************************************************************************ 

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.