מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

השימוש התחיל ברוסיה כבר לפני יותר מ 30 שנה. בארץ שיטה זאת בשימוש כבר 20 שנה. מי שעובד בשיטה זאת הוא ד"ר רוברט בן צבי, גר כאן בחולון. חברו ללימודים בטיביליסי - רוסיה של ד"ר בן צבי הוא ד"ר אלכסנדר קשישלזה אשר משתמש שם בשיטה זאת. הוא מזריק תמצית כבד הכריש לריפוי מחלות קשות וסרטן כבר משנת 1984 . בארץ אסור לד"ר בן צבי להשתמש בהזרקה, הטיפול נעשה בעזרת חוקן. הסיבה היא התנגדות לתרופה זאת בקרב הממסד הרפואי, בגלל חוסר ניסויים מדעיים מסודרים. ניסוי מסודר דורש קבוצת ביקורת ללא טיפול כלשהו, ועוד קבוצה עם טיפולי סרק - פלסבו. ברור שלא ניתן לבצע ניסויים כאלה על בני אדם, וזה אמור לגבי כל השיטות והטיפולים האלטרנטיבים. קיימים עשרות דוחות ניסוי מפורטים מרוסיה. אצל רובם הייתה נסיגה במחלה וחלקם אף נירפא. כבר לפני שנים היה ידוע ששמן כבד כרישים הוא בעל יכולת לרפא פצעים ופצעים מסובכים על רקע של סוכרת וליקויים במחזור הדם, ומחלות שונות. כבד הכריש מכיל ריכוז ויטמינים וחלבונים (פרוטאינים) פי שש יותר מאשר סחוס הכריש, וכאן טמון כוחו הרפואי.

ד"ר בן צבי מדווח על שיפור ותוצאות טובות, לא רק אצל חולי סרטן, אלא גם לבעיות בפרוסטטה, לחולי פסוריאזיס ועוד. אחוז ההצלחה הוא בסביבות 40% , תלוי מאוד בשלב המחלה ועוצמתה. נצפו גם תכונות נוספות: הפחתת כאב, שיפור התאבון, שיפור בבדיקות דם ותפקודי כבד. ככל שמתחילים בטיפולים מוקדם יותר ההצלחה טובה יותר.

החומר הפעיל בשמן כבד כריש הוא אלקיל-גליצרול - alkylglycerols ,  נמצא במבנה הכדוריות הלבנות. נמצא באופן טבעי במבנה מח עצם, טחול, בהרכב חלב אם.  ולכן תומך במערכת החיסון.

ניתן להשיג בכמוסות לבליעה, מכילות 20% אלקיל-גליצרול    

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.