מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

אמנון בני החמוד מביא מהגן שקיק ממתקים מאותן שקיות שי לימי הולדת המלאות "גאנק פוד". אני מוציא מתוכה ממתקים צבעוניים מאותם המכונים עדשים. מצרף לעניין את רועי בני הקטן והמתוק. אני לוקח מחצית התריסר כוסות מים שקופות. אני מכניס לכל כוס עדשים בצבע שונה. הצבע הנמס צובע את המים בצבעי ירוק אדום כחול צהוב וכו'. כאשר המעטה הצבעוני נמס לחלוטין, כולן נעשו זהות מראה, ובעלות צבע לבן. ואז אני שואל: מה עושים עם צבעים? - נכון, מציירים. מי זה אוכל צבע? - רק ילדים טיפשים. וממשיך להכריז: מרמים את הילדים שיחשבו שצבע זה טעים, הנה תראו, הכל בפנים אותו דבר!. אני פונה לאפקטים נוספים. אני מערבב מים צהובים עם מים כחולים, וכתוצאה מקבל מים ירוקים. האפקטים וההמחשה היו כל כך מרשימים, שמאז לא אכלו ילדי ממתקים צבעוניים. אם היו מקבלים כאלה בגן, הם היו מגיעים עמם אל המצמח (המטבח), ואז מתחילה "תעשיית" הרחיצה של הסוכריות, והמשחק עם תמיסות הצבעים. מאז גם גלידה או שלגון הם בחרו תמיד בצבע לבן.

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.