מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

ד"ר הנס ניפר המבורג, גרמניה, בקליניקה שלו, הטיפול בסרטן נעשה בשיטה "תזונתית מטבולית". עיקר השיטה: איזון המינרלים בגוף, ושימוש באנזימים הממיסים את השכבה הרירית מסביב לתא הסרטני. מצע המינרלים תפקידו להחזיר לתאים את היכולת להעביר את הצופן הגנטי. ד"ר ניפר טבע את המונח EUMETABOLIC THERAPY .

הזנה ע"י ויטמינים , מינרלים, מיצויי צמחים, תמציות מבעלי חיים, תרופות קונבנציונליות, שימוש בחיסון: BCG - זן מוחלש של בצילוס טוברקולוזיס, גורם לגירוי המערכת החיסונית הטבעית והפעלתה. וכתוצאה מכך האטה או עצירת גידולים סרטניים.

היותו משתמש לעיתים בכימותרפיה אמנם במינון נמוך, ובהקרנות, מכניס את שיטתו לקטגוריה של טיפול תומך. בדרך כלל, בשיטת טיפול זאת המחלה ניתנת לבלימה, מגיעה לשלב הבקרה והשליטה תוך שנה וחצי. החולה במצב טוב יותר.

תכנית הדיאטה שלו מבוססת על מזון צמחוני: דגנים מלאים, ירקות, מיצי ירקות כגון מיץ גזר, פירות, חלב, ביצים. כל סוגי הבשר אסורים. הבשר מגביר את יצור הריר בגוף. מכיל בנוסף הורמונים סינתטיים וכימיקלים שונים. פרות ים אסורים בגלל כמות גדולה של חומצות גרעין. וכן אסורים: סוכר וממתקים למינם, לחם לבן, גבינות, יין ומשקאות חריפים.

מקרה לדוגמה:

אישה בת 65 במשקל 78 ק"ג, התגלה סרטן מסוג מלנומה. קיבלה תוספות של כ 20- סוגי כדורים: קלציום, מגנזיום, מינרלים שונים, לטריל - אמיגדלין (או 17 B - ויטמין המופק מחרצני מישמש ושקדים מרים), תמציות כבד, אנזימים שונים, תמצית בלוטת הטימוס. בנוסף קבלה סידן מסוג: CALCIUM ORATATE. - שילוב של סידן וחומצה אורוטית, חומר זה עוזר לדחות מיאסטזות בעצמות, הוא פועל כמעביר מינרלים לאתרים ספציפים בגוף. המטבוליזם של הקלציום אורטאט, נעשה במיטוכונדריה בפלזמה של התאים. שימושי גם בזאבת וטרשת נפוצה.

חומר נוסף שהוצע לה לקחת: CALCIUM-2-AEP, פותח ע"י ד"ר ניפר ב1960- . חומר טבעי המגן על הממברנות של התא. דר ניפר מאמין שכאן המפתח נגד מחלות אוטו-אימוניות, כמו טרשת נפוצה. מכיל: AMINOETHANOL PHOSPHATE - 2 , COLAMINE PHOSPHATE, חומר זה עוזר בגוף במערכת ההגנה האימונית. הביו כימאי האמריקאי ארווין צ'ארגפף, הראה כי במחלות אוטו-אימוניות, כמו טרשת נפוצה, הגוף לא מייצר 2-AEP במידה מספקת. רמות נמוכות נמצאו בדם ובשתן. חומר זה קשור לתהליכים בממברנת התא, סופח מינרלים כגון: סידן, מגנזיום, ואשלגן, מוביל אותם ומשחררם מחוץ לתא.

בנוסף ויטמין C  (גרם אחד לק"ג משקל) + 1 גרם Squalene, העוזר לנטרול הנתרן מהתאים, חשוב בתאים סרטניים.

לעידוד בלוטת הטימוס , ד"ר ניפר מוסיף בטא-קרוטן ואבץ. האבץ מפעיל אנזימים חיוניים, עוזר ללימפוציטים להתקיף ולהרוס תאי סרטן. אצל חולי סרטן נמצאו בדם, בדרך כלל רמות נמוכות של אבץ.

ברומילין - אנזים האננס במינון של 1200 - 600 מיליגרם ליום, ½ שעה לפני האוכל. עוזר להמס את הריר שנימצא מסביב לתאים הסרטניים.

כתובות:

, Hans A nieper, M.D. / 21 Sedanstrasse, / 3000 Hannover 1. / Germany

Phone: 011 49 511 348-0808/ Fax: 011 49 511 318-417

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.