מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

  אמאלאקי

שם בוטאני   Emblica Officinalis

 האמאלאקי מכיל ריכוז גבוה של נוגדי חימצון, חומצות אמינו, מינראלי קורט ופיטונוטריינטים מועילים אחרים.

האמאלאקי מכיל שפע של נוגדי חימצון: ביופלבונואידים, טנינים, פוליפנולים. ריכוז של פוליפנולים שהם: חומצה אלגית, חומצה גאלית ואמבליקנין A+B . פוליפנולים אלו חשובים להפחתת לחץ תאי וחמצוני, השמדת רדיקלים חופשיים הפוגעים במערכת החיסון, ולתמיכה בסילוק הרעלים הכללי בגוף. הביופלבנוידים: רוטין, קוורצטין והאנזים רב העוצמה סופר אוקסיד דיסמוטאז גם תורמים לתכונות נוגדות החמצון, האנטי דלקתיות והמצעירות של הפרי המדהים הזה.

בנוסף לנוגדני החמצון הללו, האמאלאקי נחשב בעיני כל, כמכיל את המקור הטבעי המרוכז ביותר של ויטמין C בטבע. הפרי גם כולל את "המולקולות העוצמתיות" הנדירות הידוע בשם אסקרובגינים. כחלק ממשפחת הטנינים, האסקרובגינים יוצרים קשר מגן מסביב למולקולות ויטמין C , וגורמים לו להיות יותר זמין ויציב מבחינה ביולוגית.

תכונות אלה מקנות לפרי האמלאקי את הזכות להיות בכול תוכנית לטיפול ומניעת סרטן.

סרטן:

תמצית מחקר: ננדי ואחרים מדווחים שהתוסף פ. אמבליקה (אמאלאקי) לעכברים בגוף החי הפחיתה משמעותית את ההשפעות הרעילות לתאים (ציטוטוקסיות) של קרצינוגן ידוע, 3.4 בנזו(א)פירן, במינונים קטנים יותר מאשר הקרצינוגן (1997). כאשר תמצית מימית של פ. אמבליקה ניתנת לפני טיפול בקרינה (רדיותרפיה), נתגלה כי יש לכך השפעה מגנה על קרינה הנגרמת מנזק כרומוזומלי (ידב, 1987) 

 http://www.fruit.co.il/fruit/Forms/he/Item.aspx?id=SXBRoHn3Z8w%3D

מידע נוסף על השימוש באמלה לפי הרפואה האיורוודית תוכלו לקרוא באתר "אור על איורוודה"

www.ayu.co.il

 משקה בריאות אמאלאקי

 ראה קישור   http://www.zrii.co.il/amalaki-amla

ניווט בספר

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.