מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

הניתוח למרות היותו פעולה בלתי טבעית ניתן לאמור, שהוא לא מפריע לטיפול הטבעי. לעיתים קרובות הוא גם משלים את הריפוי הטבעי. בכמה מקומות מצאתי את הדעה האומרת שתאי סרטן עלולים להתפזר עם מחזור הדם עקב הניתוח. אני חושב שתאי הסרטן נובטים במקומות אחרים בגוף בראש ובראשונה עקב ירידה במערכת החיסון, שימוש בכימותרפיה והקרנות.
חשוב מאוד לחזק את הגוף לפני ניתוח, ולהמשיך בכך מייד לאחריו!!!. המשימה להגביר את כוחות הריפוי, היא בחשיבות ובעדיפות עליונה. ככל שעומד יותר זמן לרשותנו נעשה יותר ממבחר תכניות הניקוי, הריפוי וחיסון הגוף, ונגביר ויטמינים ומינרלים. ידועים לי מיקרים שהטיפול הטיבעי (לא דוקא בסרטן), ביטל את הצורך בניתוח.
ויטמינים מסויימים כדאי להגדיל במיוחד כגון: C-1000 , אסטרולה 4 ליום . ויטמין E400 iu שלושה ליום. Q10 200 - 400 מ"ג ליום.  בנוסף ראה גם טיפול הומיאופתי. "טראומייל" היא דוגמה לתרופה הומיאופתית. להלן טבלת התוספות:

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.