מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

מה היא לפיפה - קומפרס? הנחת מגבת חמה ורטובה, או מטלית או רטייה או סדין. יתרו קלוס עשה שימוש רב בלפיפות עם סדינים גדולים. בטיפול בלפיפות בגודל כזה, דרושים לפחות שני אנשים + אמבטיות עם בקרת טמפרטורה למים, לטבילת הסדינים, ועוד כמויות גדולות של צמחי מרפא.


בשימוש בלפיפות המטרה היא לשמור על החום והרטיבות זמן רב ככל האפשר. דאג שתהיה לך לפיפה מוכנה שניה מיד כאשר מסירים את הראשונה. אל תניח ללפיפה להתקרר. אל תחמם לפיפה שהשתמשת בה.


מכינים תערובת צמחים בצורה טחונה או מפוררת. ערבב עם כמות מספקת של מים + קמח תירס או פשתה טחונה דק, לקבלת עיסה סמיכה. לפני הנחת הלפיפה נקה המקום בתה לענה - ARTEMISIA VULGARIS , או במי חמצן אם אין. לפיפות הן טיפול טוב ל - פצעים וכיבים, גם סרטניים, גידולים על העור, בלוטות מוגדלות, לפריחות, חבורות, מורסות, דלקות, שיגרון, כאבים.
כדי להביא מהר לפתיחת חבורה, שים לפיפות בטמפרטורה של 37,8 מעלות , החלף לעיתים קרובות לפי הצורך כדי לשמור על חום העולה על חום הגוף. החום מחיש כוחות ריפוי לאזור הנגוע. כאשר רוצים להשיג השפעה משככת, כמו בפצעים מכאיבים, יש לשים לפיפות חמות שתהיינה נעימות, להחליף לעיתים קרובות, כדי למנוע התייבשות או התחמצנות.

ניווט בספר

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.