מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

דודי זליג מאותם החלוצים החולמים והמגשימים, הוא היה ממתיישבי כפר מל"ל אשר בשרון. מפעם לפעם, היה קונה פרה חולבת ממשקי הסביבה. את הפרות היה מוביל ומוכר למתיישבי באר טוביה החדשה אשר בדרום. באר טוביה הוקמה מחדש בשנת 1930 בידי אנשי תנועת העבודה וההגנה, לאחר שנהרסה כליל ע"י הערבים במאורעות - 1929.


השכם בבוקר היה יוצא לדרכו עם הפרה, מביתו בכפר מל"ל. יום שלם היה הולך עם הפרה, בדרכי העפר. מפעם לפעם היה יורד לשולי הדרך, והפרה הייתה מלחכת עשב רך וטוב. לפנות ערב היה מגיע לביתנו בראשון - לציון, למנוחת לילה. היה חולב את הפרה וכולם היו נהנים מחלבה. השכם בבוקר שוב היה חולב את הפרה, ויוצא לדרכו בואכה באר טוביה. לקרת ערב היה מגיע ליעדו. מוכר את הפרה בשבע לירות. הרווח ממכירת הפרה היה לירה וחצי, עסק טוב לכל הדעות במשפחה.
עברו שנים פרצה מלחמת העצמאות. ילדים ונשים מפונים מבאר טוביה, לנוכח האויב המצרי המתקדם. אנחנו מארחים בביתנו מילדי באר טוביה - משפחת גולד.שנות דור אחד עברו מאז, ובאר טוביה הפכה להיות לסמל, לדוגמה ופאר ההתיישבות העובדת.


עוד שנות דור עברו ומשקי החלב הפכו לתעשייה אשר אינה בוחלת בשום אמצעי להגדלת הרווחים. שימוש באנטיביוטיקה הורמונים ותרופות אסורות. תנובה מכניסה סיליקון לתוך החלב, כאילו אין החלב הוא מאכל, הצריך לשמש כמאכל. החלב נהפך מסמל בריאות, לסמל חולי. משהו שמביא מחלות ואלרגיות, ואינו ראוי למאכל. ההתיישבות העובדת הפכה להיות התיישבות אובדת.
שדרת הקזוארינות היפה העוברת במרכז כפר מל"ל נכרתה, פינתה מקום לאוטוסטרדה רחבה דו מסלולית.

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.