מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

הטיפול באוזון נעשה ע"י עירוי דם. לוקחים את דם החולה מעשירים אותו באוזון ומחזירים אותו לגוף. ע"י עירוי לוריד או הזרקה לשריר. לתאים הסרטניים אין יכולת לנטרל רדיקלים מחמצנים בגלל חוסר אנזימים מתאימים, לעומת תאים בריאים. טיפול זה מגביר חילוף החומרים ע"י הגברת הספקת חמצן לתאים הבריאים. ע"י כך עוזר להריסת תאים נגועים. הגברת הספקת החמצן ע"י הדם לתאים הוא בעל חשיבות. הרעיון הזה של החשיבות בהגברת הספקת הדם לתאים, קיים גם בשיטות אחרות. טיפול זה מגביר פעילות מערכת החיסון, בעיקר מגביר את פעילות ויצירת כדוריות לבנות - הפגוציטים. יש האומרים כי עצם ערבוב הדם עם אוזון מייצר תאי סרטן מתים או מוחלשים. ע"י הזרקת החומר חזרה אנו מעוררים את מערכת החיסון לייצר נוגדנים אשר יפעלו בהמשך על הגידול. שיטה זאת יושמה גם בטיפולים בהסתיידות עורקים בגנגרנה וזיהומים. יש ביכולת האוזון לקטול: פטריות , חיידקים ונגיפים.

חסרון: השיטה בהיותה מבוצעת בבית חולים או במכון בלבד. המחקרים שנעשו בשיטה זאת היו בשילוב טיפולים כימותרפים והקרנות.

 

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.