מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

גוף האדם בנוי מתאים. התאים מתחדשים ללא הפסק. תאים ישנם מתים ובמקומם נוצרים תאים חדשים. יצירת תאים חדשים מתבצעת על ידי התחלקות התאים - מיטוזה. בכל תא ותא בגוף יש גרעין. בו חבוי החומר התורשתי המכונה - DNA. חומר זה אחראי על התפתחות כל הרקמות ותפקודן התקין.


מי הם הפוגעים ב - DNA ?


1. חומרים המעוררים שינויים תורשתיים - מוטגנים. תרופות רבות ידועות כבר היום כגורמות שינויים כנ"ל אצל נשים בהריון.


2. חומרים המעוררים סרטן - קרצנוגנים. מוטגנים רבים עלולים להיות גם קרצנוגנים. אלה ואלה מתקיפים את החומר התורשתי - DNA.


3. וירוסים - הם מטבעם משתמשים ברכיבים הנמצאים בתא, DNA , RNA, כך שאם הם נמצאים בגוף זמן רב כמו נגיף ההרפס, נגיף הצהבת - הפטייטיס C, אפשטיין בר, פפילומה וכדומה, הם עלולים לגרום במשך הזמן לשיבושים גנטיים וליצירת תאים סרטניים. 


כיצד החומרים הקרצנוגנים עושים זאת?


1 . יוצרים תרכובות ביוכימיות משובשות. לדוגמה : קדמיום תופס את מקום האבץ.


2 . יוצרים רדיקלים חופשיים. זהו מושג הלקוח מהפוליטיקה. הרדיקלים הם המיפלגות הקטנות של הקיצוניים. מעטים שמסוגלים לעשות הרבה צרות. מתקיפים ופוגעים בנקודות כואבות. צריכים לתפוס אותם לפני שהם עושים בעיות. אם מזניחים אותם גם המדינה יכולה לקבל סרטן.


הרדיקל החופשי הוא מולקולה המכילה אטום חמצן פעיל (אלקטרון חפשי) המסוגל לתקוף ולפגוע ברכיבים חיונים בתא כגון: ממברנות, אנזימים, חומצות הגרעין - DNA , הפגיעה של רדיקל חופשי ב -DNA = החומר התורשתי, עלולה לגרום להופעת תא סרטני. גורם לחימצונם של שומנים בלתי רווים הנימצאים במיקטע הליפידי של הממברנות המצפות את התא. גורם מפתח בתהליכי ההיזדקנות והתהוות מחלות כרוניות. יש ללכוד אותו ולנטרלו ע"י חומרים נוגדי חימצון (- אנטי אוקסידנטים).


מי הם המוטגנים והקרצנוגנים?


1. הרעלים השונים, אשר נחלקם לשתי קבוצות: טיבעיים ומלאכותיים.


רעלים טבעיים הם רעלים הנימצאים במזון הטיבעי. חידקים ובקטריות, בעלי-חיים וצמחים, מייצרים רעלים בכדי להגן על עצמם מפני הסביבה. זו היא חלק מטכניקת ההישרדות. לעומתם נמצאים גורמים מונעי סרטן במזון הטיבעי, כך שבדרך כלל המערכת הטיבעית מאזנת את עצמה, תפקידנו לעזור למערכת הזאת, ולהגביר את הגורמים החיוביים.


רעלים מלאכותיים - מעשה ידי אדם, הם עיקר הבעיה, הסכנה והנזק! שאריות ועיקבות בכל מקום: באויר, במים, במזון. פסולת רעילה של תרכובות פלואור מוחדרת למי השתיה, גורמים נזק בלתי הפיך לבריאותנו.


רעלים מלאכותיים הם: חומרי הדברה וקוטלי חרקים, בבית ובחקלאות.


רעלים מלאכותיים הם: חומרי ניקוי למינהם: מוצקים, נוזלים ותרסיסים. דוגמה: סרטן תקף פועלים במיפעל לדטרגרנטים. לא תמיד הקשר ניראה ברור כל כך. דוגמה: שאריות חומרי הניקוי קימות על הכלים שנישטפו במדיח כלים. אנו לא שמים לב לנחוכותם.


רעלים הנוצרים ע"י תהליכים בתעשיה, חומרים רעילים ופסולת נפלטים לאויר לאדמה ולמים ומזהמים את הסביבה - נזקים מצטברים בלתי הפיכים..


רעלים הנוצרים בתהליך ייצור האנרגיה: זיהום האויר בעשן פיח. הוסף לזה את:-


העישון, הרגל מזיק ביותר. זיהום האויר בבית מעשן רב יותר מאשר בעיר תעשייתית! סיגריה אחת שוות ערך לנשימת אויר של עיר תעשייתית במשך שבוע שבועיים.


רעלים הנוצרים עקב שימוש באנרגיה אטומית. נזקי קרינה מחומרים רדיו-אקטיבים. קרינת אנטנות ושימוש בטלפונים ניידים. יצור זבל חימי זרחני בשם סופר פוספט, המופק מפוספטים המצויים במכתש רמון , מעלה את הריכוזים של החומרים הרדיואקטיבים (אורניום וניגזרותיו) פי 60 , לרמה שהיא בעייתית. חומרים אלה מגיעים לשולחננו, כתוצאה מהשימוש הגובר והולך בדשנים כימיים. גם בעלי הטבק עלו הריכוזים עשרות מונים, לרמות מסוכנות, כך שהן מסרטנות היום יותר מאשר בעבר.


למאמר המלא והמקיף, ראה אתר טבע הריפוי: על דשן פוספטי, בריאות וסביבה,
מאת: גדעון משניאבסקי - MSc גיאוכימאי  http://naturemed.co.il/mag/article_12.html


רעלים הנוצרים עקב תהליכי עיבוד המזון: קלייה, אפיה, טיגון, השחמה, סוכר שרוף = קרמל. בניסויים עם חומרים שבודדו ממזון שרוף כנ"ל, נימצא כי הם גורמים לפגיעה בחומר התורשתי ומעוררי סרטן.


חומרים מוספים בתעשית המזון: חומרים משמרים, כימיקלים נותני טעם-כגון מונוסודיום גלוטומט, חומרים מייצבים, חומרים משפרי מראה, צבעים, חומרים נותני ריח, ממתיקים מלאכותיים . בנסויים נמצאו חומרים רבים מביניהם מוטגנים וקרצנוגנים - מעוררי סרטן.


מתוך תוית משקה קולה: רכיבים: מים, סוכר! פחמן דו-חמצני, קרמל- (סוכר שרוף)! חומצות מאכל??? חומרי טעם וריח ??? קפאין!!!.


 


תרופות גם הן שייכות לרעלים יוצרי רדיקלים חופשיים. - כן גם התרופות הכימו-תרפיות, המשמשות לטיפולים נגד סרטן!!!. תרופות רבות כבר הוכרזו כמוטגנים ואסורות לנשים בהריון. תרופות הנלקחות לאורך זמן גורמות לשיבושים ביולוגים - תופעות לוואי. תפקודי


גורמים נוספים:


עבודה במישמרות, חוסר שינה, שיבושים בשעון הביולוגי, מורידים רמת מלטונין = הורמון השינה. בעיקבות כך עליה ברמת האסטרוגן. נמצא קשר להגברת הסיכון לסרטן השד. מחקר המלטונין תופס תאוצה. צפה לתגלייות!!!


קרינת השמש בעוצמה גבוהה, פוגעת בעור. עלולה לגרום לסרטן העור. עם הדלדלות האוזון באטמוספירה, הסכנה הולכת וגדלה.


קרינה אלקטרו מגנטית, גלי רדיו, קרינת מכם וטלויזיה, מגבירים את גורמי הסיכון. המחקר עדין בחיתוליו, רב הניסתר מאיתנו על הגלוי, אין גם עידוד מטעם המימסד למחקרים בכיוון זה, מאחר ומערכות קשר חשמל ואנרגיה, נמצאים בבעלות גופים ממשלתיים ובתוכם הצבא על חילותיו. היות שבגופנו קימות מערכות ביולוגיות עדינות, המבוססות על זרמים חשמליים זעירים ושדות חשמליים חלשים, חלק מהן אנו כבר מודדים כמו: גלי מוח, הפעילות החשמלית של הלב. הרי שהן עלולות להשתבש או להפגע משדות חזקים. לשם השוואה בלבד: כאשר אנו עולים למטוס מצווים עלנו לא להפעיל מכשירים חשמליים העלולים לשבש את המערכות האלקטרוניות של המטוס.


במצב נתון זה, מה נשאר לך לעשות? - צפה בטלויזיה במרחק של 3 מטר לפחות. הוסף מסנן קרינה על מסך המחשב. התרחק ממסלולי תקשורת - אנטנות של משדרים. המנע משימוש בשמיכה חשמלית המייצרת שדות חשמליים גדולים צמודים לגוף. לא לגור בקרבת קו מתח גבוה. המנע ככל האפשר משימוש בטלפון אלחוטי, יש אפשרות לחבר לו מאריך עם אוזניות ומיקרופון. אל תישן עם מכשירי חשמל פועלים על או לייד הראש. כל אלה עלולים להזיק, או לחבל בתהליך הריפוי. אני היום מכה על חטא, כי בהיותי בחיל הקשר נחשפתי לקרינה רבה כזאת.


ניסויים בבעלי חיים.


נעשים כל הזמן ניסויים בבעלי חיים, בכדי לקבוע את מידת הרעילות או הסיכון של חומרים שונים. התוצאות ברורות לגבי בעלי החיים. יש קושי רב לתרגם את המימצאים למידת סיכון לבני- אדם, ולעשות חישובים כמותיים במכפלה של זמן....כמעט כל תשובה נכונה. (להמחשת הפסקה ראה דוגמה בהמשך).


המטרה שלנו להתרחק מכל גורמי הסיכון ומכל המסרטנים למינהם, ככל האפשר, ומנגד לחזק את העמדות של מערכת החיסון. עלינו ללמוד לחיות בעולם הנעשה מורעל יותר ויותר כל יום. בהמשך נלמד כיצד להגן על מערכות החיסון, ולהגביר את כוחות הריפוי העצמי.

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.