מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

הילד לומד מוקדם מאד לנצל את מצב המחלה. המחלה נותנת פינוק, אהבה, בטחון. גם אתה כמבוגר ממשיך עם אותו הרקע מהילדות, נשארים בך היתרונות של המחלה. לפיכך ההורים צריכים כבר בילדות לחנך את ילדיהם לקחת אחריות על עצמם. על הילד ללמוד לא להאשים אחרים או אירועים חיצוניים במה שקורה להם. אתה כמבוגר לא נקי מכל אותם יתרונות שהותנו בך בילדות.
בריפוי העצמי, אתה עלול לעצור את זרם האהדה או תשומת הלב שהמחלה מזרימה אליך. לא תוכל להשפיע באמצעות מניפולציות כאלה, באותה מידה של הצלחה אם תבריא.
האם אתה באמת רוצה להיות בריא? לעיתים זאת הקלה גדולה להיות חולה, ולהעביר את האחריות למישהו אחר. זאת גם דרך להשיג את מבוקשך מבלי להודות בזאת במפורש. מרבית האנשים מבינים אינטואיטיבית שקיים בסיס רגשי למחלתם. רבים נוטים לברוח מהצורך להגיע לשורש הבעיות.
קח אחריות מלאה על עצמך. חשוב שתרגיש גאווה רבה בעשותך כך. מעתה חלפו הימים שבהם יכולת לרוץ לרופא כל רגע. חלפה גם התקופה שבה יכולת להתלונן על הרופא, באזני כל מי שמוכן להאזין. לספר לו: כי הרופא שלך לא מבין, שכן אינו מצליח לאבחן ולרפא את מחלתך...


 


הרופא אומר לפציינט: השק שלך חזר!
עונה לו הפציינט: כן גם המחלה חזרה.

ניווט בספר

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.