מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

לשיטת הריפוי של ד "ר ניקולס ג' גונזאלס שלושה מרכיבים עיקריים: תזונה, תוספת רכיבים מזינים וסילוק הרעלים מהגוף. בתכנית הניקוי משתמש ד"ר גונזאלס גם בחוקני קפה. כל מטופל חייב לאכול תוספות מזינות בצורה אינטנסיבית. התכנית כוללת ויטמינים, מינרלים, יסודות קורט, חומצות אמינו וכד'. ד"ר גונזאלס מאמין גדול באינדיבידואליות התזונתית ומתאים תזונה באופן ייחודי לכל מטופל. יהיה שוני בתזונה לפי הטיפוס: האם שולט בו הצד הסימפטתי או הצד הפרה-סימפטתי. דגש חזק ומיוחד במינו הוא הטיפול עם תוספות מזון של אנזימים פרוטאוליטיים, - אנזימים המופקים מבלוטת הלבלב ( פנקראס) לעצירת הסרטן. רעיון זה נובע מתוך העובדה המעניינת על התפתחות השליה. השליה משגשגת וגדלה על ליום ה - 40 להיריון, ואז נעצר גידולה, מתוך התבוננות בתהליך מופלא זה, היגיעו לתגלית, כי גידול השליה נעצר, בעקבות התפתחות הלבלב אצל העובר, והתחלת הפרשת האנזימים של הלבלב העוברי.

אנזימים פרוטאוליטים ופנקריאטים יש לקבל על קיבה ריקה

פרוטאז, לקבל 6 ליום: 3 בוקר, 3 ערב.

כתובת המכון: איזור ניו יורק, ארה"ב Dr. Kelley & Dr. Gonzalez .

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.