מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

שתיית מיץ אלוי-וורה, יש לה תרומה בטיפול נגד סרטן. הטיפול נעשה עם הג'ל הטרי הנסחט מהעלים הבשרניים, לאחר קילוף הקליפה הקשה. דווח על בלימת גידולים, טיפול בפצעים, שיפור בהרגשה הכללית. אם המשקה מכיל פחות מ 20% מיץ אלוי-ורה, אין בו תועלת. אני סבור שעצם שתיית מיץ האלו ורה תורמת לניקוי המעיים, וכאן התרומה הגדולה, מאחר שפנוי הפסולת היא המפתח לבריאות ומרפא. לכן שיטה זאת עשויה להיות חלק מתכנית הטיפול.
שימוש במיץ אלוי ורה, נעשה בזמנו ע"י האגרונום אפרים סלור, מושב בית אלעזרי, (פניה מכביש רמלה צומת בילו).

לא מצאתי שום יתרון בשיטה זאת, כאשר היא נעשית בשילוב עם כימותרפיה. הרחבה בנושא זה ראה קישור כאן - בפרק הדן בשיטות ניקויי הגוף.

אזהרות: שימוש ממושך במשך שנים!, במשלשלים שונים כמו סנה כולל אלוי-ורה, (האלוורה המשמשת בכדורים משלשלים היא לא אותה אלוורה המומלצת) עלול להביא למצבים טרום סרטניים. במיוחד סרטן פי הטבעת. הצטברות אנטרוקינון בפי הטבעת, חומר הצבע מסוג הקינונים המצוי בצמח זה, גורם לרקטל מלנוזיס, (איזור פי הטבעת מצהיב), שהוא שלב טרום סרטני של פי הטבעת.

אנטרצין- ANTRACIN , היא תרופה הומיאופתית הומוטוקסיקולוגית של הייל, לבלימת התהליך הסרטני , כאשר ישנה התופעה של רקטל מלנוזיס, כחלק מתוכנית טיפול רחבה יותר. 

ניווט בספר

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.