מדריכי ריפוי טבעי

אהבתם את מה שקראתם? לשירותכם הבאנו מספר אתרים נוספים לקידום הבריאות הטבעית: טופהיל, סכרת, לב וכלי דם, קנדידה, סרטן, הומאופתיה.

ייעוץ תזונתי אישי

לרשותכם יועצי תזונה בטלפון 039569449. כתובתנו: בתוך סימטת ברקוביץ', פינת מדרחוב רוטשילד 28, ראשון לציון (מפת הגעה+חניה).

כבר לפני יותר מ 20 שנה הביאו לכאן יוצאי רוסיה את השיטה לניקויי הגוף על ידי מיץ אלוורה. היה בזמנו האגרונום אפריים סלור שגר בזמנו במושב בית אלעזרי, שמכר מיץ זה למעוניינים, הזן של האלוורה היה אותו הזן שמגדלים במושב עין יהב בערבה (המשק של שולה שחם). חשוב שמיץ זה יהיה מוכן טרי ללא חומר משמר וכדומה.
למעוניינים: ניתן להשיג אצלי שתילים מזן זה. בעל פרח צהוב לא אדום.
אין לי כל ספק בכך כי תהליך הריפויי של סרטן קשור לניקויי הגוף. ניקויי מתחיל ממערכת העיכול:
שיטת גרסון - חוקנים עם קפה ירוק
שיטת אן ויגמור - חוקנים עם מיץ עשב חיטה
חבר בשם זאב הביא לידיעתנו חיזוק לשיטת הריפוי בעזרת אלוורה
המשותף לכול השיטות הטבעיות: הן לא הולכות יחד עם כימוטרפיה!!!
בברכת בריאות , גדעון לבב
 
חברים יקרים - דברים בשם אומרם,
מה שאתם עומדים לקרא בהמשך פורסם בעתון בשם: LISTIN DIARIO בעיר סנטו דומינגו, לפני כחודש. לומר לכם את האמת, כאשר קראתי את המאמר לא האמנתי הרבה במה שקראתי. המאמר על התרופה שייך לנזיר פרנציסקאני בשם Fray Romano מאזור BELEM בברזיל. הפרסום שלו, כדבריו: "אני מטפל בסרטן וכל אדם יכול לעשות זאת, בלי לעשות ניסים, רק להשתמש במוצרי אימא טבע. לפני שאתן לכם את המרשם אני רוצה לספר לכם על ניסיוני האישי על ברכות המרשם הזה. אני מכיר אנשים שונים שנרפאו, אחרי שהשתמשו במוצר הזה, אנשים שניתן להם חודש לחיות, מאחר שסבלו מסוגי סרטן סופניים. לאחר שזיהיתי את תכונות המוצר הטבעי הזה, החלטתי לפרסמו באמצעות האינטרנט, כך שכל אדם שיש לו מכר, קרוב משפחה הסובל מהמחלה הנוראית הזאת, יוכל להכין לעצמו את המרשם ולאחר מכן לשתות אותו. תוכלו לראות את התוצאות כבר בשבוע שתתחילו לשתות, אני מבטיח לכם שזה משהו שעובד מהר"

המרשם נגד הסרטן
1. חצי קילו או קילו דבש דבורים מפרחי בר (להגיע עם הדבש לטעם סביר)
2. 2 עלים גדולים או שלושה עלים קטנים של צמח האלוורה (הדבש לפי הכמות של העלים)
3. 3 כפות קוניאק, וויסקי או צויקה (משקה רומני) כחומר ממיס (לבחור את היותר טעים)

מנגבים את האבק שעל הצמח ומרחיקים את הקוצים. לאחר מכן חותכים את צמח לחתיכות קטנות. מכניסים את חתיכות הצמח עם הנוזל לתוך בלנדר עד שמקבלים משחה צמיגה. בצורה הזאת התרופה ניתנת לשימוש. אפשר לשמור אותה במקרר או מחוצה לו, לפי בחירה.

אין שום צורך לקלף את קליפת הצמח או לסנן את התוצאה שיוצאת מהבלנדר.
הנזיר רומנו מציע לקחת כף גדולה 3 פעמים ביום, כ-15 דקות לפני כל ארוחה. התהליך הזה צריך להימשך לפחות 10 ימים ורק אם הבדיקות לא מראות שחל שינוי משמעותי במצבכם, ניתן לחזור על כל התהליך עוד 4 פעמים עד לחיסול הסופי. תיתכנה תופעות שונות כגון פצעים על העור, אולם זה סימפטום חיובי ואין מקום לדאגה.

ז.א. שאם בשלב הראשון של הטיפול (10 ימים) לא רואים את התוצאות המקוות, לחזור על הטיפול, אחרי שערכנו את הבדיקות המתאימות כדי לראות אם הגידול לא פחת. במקרה כזה, עלינו לעשות עוד 4 טיפולים (של 10 ימים כל אחד) עד לריפוי הסופי.
הנזיר משתמש בשיטה הזאת כבר 6 שנים, ללא תשלום כלשהו, עם תוצאות מצוינות. הוא טיפל בעשרות אנשים בעיר BELEM וסביבתה...לדבריו הטיפול לא רק מטפל בסרטן אלא גם מונע אותו....

הוא מטפל בסרטן העור, מוח, ראיות,ערמונית, סרטן הדם (לאוקמיה) וכו'......

כמו-כן הוא מספר שטיפל בנזירה צעירה בת 29 חולה מטרשת נפוצה. מי שמעוניין עדות של אדם אשר נרפא מסרטן הריאה, יכול להתקשר אל: Fausto Pimentel בעיר סנטו דומינגו לטלפון מס' 8092472316

האדם הזה פרסם כל מה שכתוב למעלה כאות תודה על החיים שניתנו לו, למרות שניתנו לו רק ימים ספורים לחיות.

מצידי, יש לי עוד אנשים שיכולים להעיד שנרפאו באותה צורה כמו מר PIMENTEL. אני מבקש מכם להפיץ מאמר זה. ברצוני לציין (לא אני כי האדם שפרסם את המאמר) שהתרופה הזאת איננה מטפלת רק בסרטן אלא משחזר את התאים ומחזק את המערכת החיסונית שלנו.

האם הטיפול הזה מתאים לכל סוג סרטן ? כן
באילו סוגי סרטן הוא מטפל ? בכולם . ידוע שהרבה סוגי סרטן נרפאו, כמו: סרטן העור, הגרון, שד, ערמונית, מוח, כבד, מעיים, דם וכו'
:http://www.facebook.com/n/?inbox%2Freadmessage.php&t=1149155944132&mid=1d0d74bG61409fe6G10f0184G0

_יגאל ב"י_
תאריך:15/4/2010
האלוורה בספרו של רומנו זאגו היא לא האלוורה הרגילה שנמצאת בגינות.למרות שהאלוורה בגינות גם טובה מאוד.
הנה תמונה של האלוורה המדוברת
http://cafe.themarker.com/nodes/t/154/916/7/file_0_original.jpg
שאותה ניתן לאכול ללא הקוצים.

_
 

 

כניסה

CAPTCHA
ענה על שאלה זו
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.